Similar lots by type
-
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#46Royal DuxEen groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#633Een paar jardinières op piëdestal van roze geglazuurd aardewerk, versierd met draken in reliëf.
Paire de jardinières sur piédestal en faïence à glaçure rose décorées de dragons en relief.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#401Een cachepot van bruin geglazuurd aardewerk in de vorm van een kikker. Onderaan gesigneerd ‘Jean Roger’. Parijs.
Cache-pot en faïence à glaçure brune en forme d’une grenouille. Signé sous la base: Jean Roger, Paris.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#333Johnson Bros.Een aardewerken servies met een rood ‘Coaching scenes’ decor, bestaande uit 12 grote borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 6 + 12 kleine borden, 6 diepe borden, 2 koffiepotten, 2 suikerpotten, 2 melkkannen, een sauskom, 12 kopjes met onderschoteltjes, zes soepkommen, enz.
Service en faïence au décor “Coaching scenes” rouge, comprenant 12 grandes assiettes, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 6 pus 12 petites assiettes, 6 assiettes creuses, 2 cafetières, 2 sucriers, 2 pots à lait, une saucière, 12 tasses et soucoupes, six soupières etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#693Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#706Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#744Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee theepotten in de vorm van een aap en een tabakspot met een decor van schepen. We voegen er een terracotta groep in de vorm van een vissersfamilie aan toe, getiteld “Il faut partir”.
Lot de faïences polychromes comprenant deux théières en forme d’un singe et un pot à tabac décoré de bateaux. Nous ajoutons un groupe en terre cuite représentant une famille de pêcheurs et intitulé “Il faut partir”.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#298BochTwee schalen van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest D’ossche. Onderaan gemerkt.
Deux plats en faïence blanche décorés de scènes d’après Ernest D’Ossche. Marques au verso.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 45 -
#349Tegeltableau van Villeroy & Boch.
Tableau de carreaux de Villeroy et Boch.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#8ATA RoyalEen lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#690BochEen aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.
Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 130 -
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Boch FrèresEen koffie- en theestel van meerkleurig aardewerk met een Cantondecor, bestaande uit elf kopjes en onderbordjes, een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een kom.
Garniture à café et à thé en faïence polychrome au décor de Canton, comprenant onze tasses et soucoupes, une cafetière, une théière, un sucrier, un pot à lait et un bol.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#751Een Vietnamese vrouw van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Femme vietnamienne en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 90 -
#412“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#41Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#358Victoria Porcelain, FentonEen gedeeltelijk servies van blauw en wit aardewerk met een willowdecor, bestaande uit een grote schotel, een kom, vijf dessertborden, acht vierkante borden, vier kleine kommetjes, twaalf koppen met onderschoteltjes, en een langwerpige schotel. Eén oor manco. We voegen er enkele anders gemerkte stukken aan toe.
Partie de service en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow” comprenant un grand plat, un bol, cinq assiettes à dessert, huit assiettes carrées, quatre petits bols, douze tasses et soucoupes, un plat oblong. Une anse manque. Nous ajoutons quelques pièces d’autres marques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#455Een halssnoer van grijze parels met zilveren slot.
Collier de perles grises. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#705Een 18 karaats wit en geel gouden ring met initialen en met één diamant van ± 0,20 ct (te herstellen).
Bague en or blanc et jaune 18 ct aux intiales et sertie d’un diamant de ± 0,20 ct. A réparer.No longer availableDim. 9,79 gEstimate: € 200 / 300 -
#416Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 200 / 300 -
#364Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#47Een bronzen bel naar XIVe eeuws voorbeeld.
Cloche en bronze d’après un exemple du XIVe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#578Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#649Hilde Hendrickx“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#695Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 10,02 gEstimate: € 180 / 250 -
#296L & F Moreau“Mignon”. Een driedelig klokstel van kunstbrons, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes.
“Mignon”. Garniture de cheminée trois pièces en régule comprenant une pendule et deux vases décoratifs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 380 / 450 -
#588Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Val St. LambertEen lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.
Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#701Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
Lot de tabliers, de drapeaux et de cols de la maçonnerie.No longer availableEstimate: € 100 / 120

