Similar lots by type
-
#457Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#203Een grote kleurloos glazen schaal met gegraveerd en gesatineerd decor van antiek Griekse vrouwen.
Un grand bol en verre incolore avec une finition gravée et satinée de femmes grecques antiques.No longer availableDim. 52 x 398 cmEstimate: € 130 / 150 -
#549Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Trois poissons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 7, 13 & 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#603Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.
Un bol vintage en verre bicolore. années 70.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627Een vaas van rood Muranoglas met goudspikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#661Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.
Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableDim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#621Een flesvaas van groen glaspasta.
Un vase bouteille en pâte de verre verte.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#544Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#648Een paar vazen van Booms glas met een een rood en zilverkleurig decor van lelies.
Paire de vases de Boom en verre à décor de fleurs de lys rouge et argent.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#598Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.
Une paire de coquilles en verre italien multicolore.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#564Vetro e lavorazione di maestri di MuranoTwee vissen van groen en blauw Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano vert et bleu.No longer availableDim. h: 17 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#633Een vaas van rood Muranoglas met mirafioredecor.
Vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173Een haai van groen Muranoglas.
Un requin en verre de Murano vert.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.
Vase en pâte de verre au décor multicolore et irisé. Monté comme une lampe, mais sans ajustements au vase. Gravé en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#527Een Chinees voorraadmandje van roodgelakt hout met verguld decors van personages, bloemen en draakjes. XIXe eeuw. Enkele beschadigingen.
Panier de provision chinois en bois laqué rouge à décors dorés de personnages, fleurs et dragons. XIXème siècle. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#376Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
Lanterne en bronze de style Louis XVI avec verre bombé et taillé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 360 / 380 -
#577Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.
Un coq en bronze patiné brun avec un horloge sphérique sous la patte et le tout sur un pied en albâtre. Avec clé. Mécanisme à réviser.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Jean-Baptiste FresezPeriod: 1800-1867“Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1860.
"Portrait d'homme”. Huile sur toile. Signeé et datée 1860.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#489Thierry RenardPeriod: °1951“Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.
"Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis". Un collage. Monogrammé et signé. Avec certification au dos.No longer availableDim. 16,5 x 20 cmEstimate: € 200 / 400 -
#677Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.
Plat en terre cuite à glaçure rouge et noire. Pas clairement signé.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#104Th. Lambrecht“Zicht op Sint-Anneke”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
"Vue de Sint-Anneke". Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 70x75cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927“Koe, stier en kalfje in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met beschadiging boven de handtekening.
« Vache, taureau et veau dans le pré ». Huile sur toile. Signé. Avec dégât au-dessus de la signature.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
#17KernEen koetsklokje in kast van messing en glas.
Une pendule de carrosse dans un coffret en laiton et verre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#637Lot diverse strips. Pom, “Piet Pienter en Bert Bibber”. Kleurloze uitgaven uit de jaren 70 (17 stuks). Kleurloze uitgaven van Jommeke, Nero, Kapoentjes. E.a. Matige tot zeer gelezen staat.
Lot de BD diverses. Pom, « Piet Pienter et Bert Bibber ». Éditions incolores des années 1970 (17 pièces). Publication incolore par Jommeke, Nero, Kapoentjes. Ea État modéré à très lu.Langue néerlandaise.No longer availableEstimate: € 65 / 100 -
#248Een paar gepolychromeerd gietijzeren poorttrekkers. Een met beschadiging.
Paire de poignées de portes en fonte polychrome. Une avec dégât.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 40 / 50

