Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Céramique Bruxelles

Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.

Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2504170071.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 36 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.

    Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #263
    Robert Van de Velde

    “Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd. Barst in de voet.

    “Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #667

    Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.

    Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.

    Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #649

    Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.

    Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478

    Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.

    Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 33 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    André Vincent Becquerel
    Period: 1893 - 1981

    “Les noces d’or”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    “Les noces d’or”. Groupe en faïence polychrome. Signé en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #663

    Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.

    Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #337
    Adams, England

    “Cries of London”. Een reeks van drie borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    “Cris de Londres”. Une série de trois assiettes en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #800

    Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.

    Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203
    Luca Madrassi
    Period: 1848 - 1919

    “Drie putti”. Een groep van terracotta. Achteraan gesigneerd. Met certificaat uit 1997.

    “Trois Putti”. Un groupe en terre cuite. Signé au verso avec certificat de 1997.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 550 / 800
  • #58
    Royal Dux

    “Vrouw met hoepelrok”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Barst in de voet. Gemerkt.

    “Dame à la crinoline” Statuette en porcelaine polychrome. Fissure au pied. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #792

    Een kruk van steengoed met een blauw decor van een druiventros. Bovenaan beschadigd. XIXe eeuw.

    Une cruche en faïence, décor grappe de raisin bleue. Léger endommagement au dessus. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #231
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    “De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.

    “La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #249

    Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.

    Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.

    Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #557

    Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.

    Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #133

    “Jachthonden”. Een art deco groep van groengeglazuurd aardewerk.

    “Chiens de chasse”. Groupe art déco en faïence verte.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #404
    Boch Frères Keramis

    Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.

    Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #181
    Lambert Eyckermans
    Period: 1884-1940

    Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.

    Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #367

    Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697
    Lejan

    “Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.

    “Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit zes borden met geäccoleerde rand, twee schaaltjes en een kommetje.

    Lot de faïence bleue et blanche comprenant six assiettes aux bords chantournés, deux petites coupes et un petit bol.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #426

    Een eikenhouten boekenmolentje, draaiend op centrale poot op wieltjes.

    Moulin à livres en chêne tournant sur pied central sur roulettes.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #11

    Een lot koper en brons, bestaande uit twee lantaarns (waarvan één zwaar beschadigd), een ciborie, een koehoorn, gedragen door een kindje, een geëmailleerd bord, een vaatje met kraantje, enz.

    Lot d’objets en cuivre et en bronze comprenant deux lanternes (dont une abîmée), un ciboire, une corne de vache portée par une statuette d’un enfant, une assiette émaillée, un petit fût au robinet etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #152
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #575
    Vanderbilt e.a.

    Vier vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder. We voegen er een aantal gebruikte flesjes van verschillende merken aan toe.

    Quatre flacons d’eau de toilette vaporisateur et une poudre parfumée. Nous ajoutons quelques flacons ouverts de différentes marques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #329

    “Portret van een oude man”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    “Portait d’un vieil homme”. Huile sur panneau. Sans signature. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #613

    Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #795

    Een eikenhouten wandtafeltje met één lade.

    Une petite table murale en chêne avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 57 x 50 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #57

    Een ovale mahoniehouten plateau met opstaande rand en versierd met een ingelegd rozet. XIXde eeuw.

    Plateau ovale en acajou à galerie et à la rosace incrustée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #425
    Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue

    Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #29
    Julien Severin

    “Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.

    “Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #415
    Guerlain

    “Héritage en Mitsouko”. Twee vaporisateurs deodorant natural spray van 100 ml. We voegen er een eau de toilette Samsara van 100 ml aan toe.

    “Héritage” et “Mitsouko”. Deux vaporisateurs de déodorant naturel de 100 ml. Nous ajoutons une eau de toilette Samsara de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #519
    R. Rosseel

    “Zittende naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nus assis”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More