#680
#640Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#278Rik Delrue Royal Boch
“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
#332
Een verzilverde kerkkandelaar .
#104Juliaan De Vriendt
“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
#696
#490Mont Blanc
Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
A silver bracelet in original box. 925‰. Marked.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#430
#661Glamor
Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
#353La Louvière
Een crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#173
Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650/750