Similar lots by type
-
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100 -
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#378Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV motief. We voegen er een zilveren vork en lepel aan toe.
Couvert en métal argenté aux motifs Louis XV. Nous ajoutons une fourchette et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#720Een zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd. Gegraveerd en met voorstelling van een een smid met knecht in zijn smidse.
Remontoir à double boîtier. Numéroté. Decor gravé d’un maréchal-ferrant et son aide dans leur forge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#349Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522“Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.
“Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.No longer availableDim. 44 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Een affiche voor Elixir d’Anvers.
Une affiche pour Elixir d’Anvers.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469Luc HoenraetPeriod: °1941“Zonder titel”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 40/100.
“Sans titre”. Litho. Signée et numérotée 40/100 hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#393Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.
Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#99Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#519Fred BervoetsPeriod: °1942“Operatiekwartier”. Een ingekleurde lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Quartier d’opération”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 69,5 cmEstimate: € 320 / 400 -
#640Roskopf De SterreEen zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#37Val St. LambertTwee kristallen beeldjes in de vorm van zwanen. Gemerkt.
Deux petits statuettes en cristal représentant des cygnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#329Edgard Heirman“Scheepje op een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit bateau sur la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60

