Other lots in this auction
-
#2
Een handgeschilderd miniatuur met een biddende Madonna.
Une miniature peinte à la main représentant une Madone en prière.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556
Een staande klok in eikenhouten kast, de kap versierd met uitgestoken motieven en de wijzerplaat met de hand gedecoreerd.
Une horloge grand-père dans une gaine en chêne, le dessus orné de motifs sculptés et le cadran décoré à la main.No longer availableDim. H:225cmEstimate: € 80 / 120 -
#389
“Oosters tafereel.” Pastel op papier. Draagt handtekening.
"Scène orientale." Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. h 30 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#473Goebel, Germany
“Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.
"Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#382Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 28/85.
Une lithographie en couleurs. Signée, datée '84 et numérotée 28/85.No longer availableDim. 56 x 44,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#26
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.No longer availableDim. H:115cmEstimate: € 35 / 45 -
#262Alfred Van Neste
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 cm x 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#241H. Bequet
Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 20 / 25 -
#417
Een paar aardewerken tempelleeuwen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Une paire de lions de temple en faïence sur un socle en bois. Marqué en bas.No longer availableDim. 11,5 x 20 x 4,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Portret van een vrouw met rode hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une femme au foulard rouge". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#243Val Saint Lambert
Twee kristallen shakers met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en één met een merkje. Eén montuur erg gecorrodeerd.
Deux shakers en cristal avec montures argentées. Marqué en bas et un avec une étiquette. Une monture très corrodée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#117Val Saint Lambert
Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.
Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120