Similar lots by type
-
#297
Een oude speculoosplank.
Une ancienne planche à spéculoos.No longer availableDim. L:91cm, B: 27 cmEstimate: € 75 / 85 -
#123
Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.
Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#277
Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.
Un ancien téléphone mural dans une armoire en bois. Le récepteur n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#28
Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.
Un pied de lampe en faïence bleu cobalt à glaçure et décorations dorées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#400
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#405
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#698
Twee Chinese vazen met meerkleurige decors van personages, waarbij één van porselein en één van Nanking-aardewerk.
Deux vases de Chine aux décors de personnages polychromes, dont un vase en porcelaine et l’autre vase en faïence Nankin.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411
Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32 / 40 -
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#728
Drie verschillende geisha’s van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleinste hoofd gerestaureerd.
Trois geishas différentes en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#470
Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408
Een paar albasten Art - Deco boekensteunen in de vorm van uiltjes.
Une paire de serre-livres en forme de hiboux en albâtre. Art Déco.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 55 / 65 -
#393
Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.
Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#731
Een diep bord van Chinees crackleware.
Une assiette creuse en porcelaine ‘crackleware’ chinoise.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712
Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.
Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 85 / 90 -
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#221
Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490
Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.
Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#343
Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#84André Bogaerts
“Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale du village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#792
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#653
Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320 / 360 -
#98
Een Japanse boer van brons.
Un fermier japonais en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#39N. Wouters
“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#391
Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#669
“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
”Barges sur un canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Wolters’.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.No longer availableDim. 6,77 gEstimate: € 500 / 600 -
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#83
“Springende paarden.” Bronzen beeld.
”Chevaux qui sautent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l 63 cmEstimate: € 100 / 160