#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#458Charles Catteau KeramisEen Boch Keramis vaas door Charles Catteau. onderaan gemerkt en genummerd D1627. Haarlijntje onderaan.
#473Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#301Een paar vintage vergulde tafellampen. Voeten vertonen vliegroest.
#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#311Een lot van 3 antieke boeken, 19de eeuws. Titels; “Les etrangers a Paris”, “Voyage en Italie” en “Voyage en Hollande et en Belgique”.
#71Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer.
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30