#678
Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
A cut colorless crystal vase.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#407
“Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.
#555
Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
#123C. Plath, Hamburg
A sextant by manufacturer C. Plath from Hamburg in its original wooden case. Manufactured in 1957.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#234Felix De Boeck
#542H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975
“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#590
#661Jean Marie Massoud Design
“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#622
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
#284Charles Swyncop
“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
"A village view." A painting, oil on panel. Signed.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#17
Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. H 25.5 x Ø 14 cmEstimate: € 40/60