#292Jehan FrisonPeriod: 1882 - 1961
#491
Statue d’un chameau en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).No longer availableDim. H. 18,5 - L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#499Floris Jespers
#376
Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
#26
#98
Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.
#337
Een lot van drie verschillende bronzen vijzels met stampers.
Un lot de trois mortiers en bronze différents avec des pilons.No longer availableDim. h: 9, 10 & 11 cmEstimate: € 24 / 35 -
#450
“Le Bijou de Joséphine”. Een replica van de Talisman van Karel De Grote, in 801 geschonken door Kalief Haroen al Rachid. Later in het bezit van Keizerin Joséphine, echtgenote van Napoléon I. Het origineel bevindt zich in het Museum te Reims. Verguld metaal, bezet met granaten, parels, smaragden, amethist en aventurine. Certificaat van Les Editions D’Art St-Honoré.
« Le Bijou de Joséphine ». Une réplique du talisman de Charlemagne, offerte en 801 par le calife Haroen al Rachid. Possède plus tard l'Impératrice Joséphine, épouse de Napoléon Ier. L'original se trouve au Musée de Reims. Métal doré, serti de grenats, perles, émeraudes, améthyste et aventurine. Certificat des Editions D'Art St-Honoré.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#59
Een spiegel van verguld hout in Louis XVI-stijl.
#671Steiff
#662
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#11Emaux de Longwy
Paire de vases cylindres en faïence à décors floraux multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40 / 45