Other lots in this auction
-
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
A terracotta sculpted bust of an Oni or Ife, Yoruba.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#508Ulim Limoges France AuthentiqueEen groot Limoges porseleinen servies met Ulim decor. Diverse Napoleontische taferelen. Bestaande uit 24 platte, 12 diepe en 12 dessert borden. 12 tassen en 12 ondertassen, koffie-en suikerpot, melkkan. 1 soepterrine met deksel en 1 sauskom, 1 lange en 3 diepe schotels, 2 grote schotels, 2 kleine ovale en 7 kleine diepe schoteltjes. Sauskom met schilfertje aan de rand.
A Limoges porcelain dinner service with Ulim decor. Various Napoleonic scenes. Consisting of 24 dinner, 12 soup, and 12 dessert plates. 12 cups and saucers, coffee and sugar pots, creamer. 1 soup tureen with lid and 1 sauce boat, 1 long and 3 shallow dishes, 2 large dishes, 2 small ovals, and 7 small shallow dishes. Sauce boat with chip on the edge.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#150Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.No longer availableDim. 50,60 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#479Randall DaveyPeriod: 1887-1964“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#258Superchocolat JaqcuesEen lot van 14 chromo albums met diverse thema’s. Uitgave door Jacques Superchocolat.
A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#488Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.
A pair of Chinese blue porcelain lidded jars with floral decoration.No longer availableDim. 60 x Ø 30 cmEstimate: € 375 / 425



