#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#16Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#682Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#407Een Afrikaans Guro masker, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivoorkust, West Afrika.
An African Guro mask, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivory Coast, West Africa.No longer availableDim. h 42 x b 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#457Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
A Chinese bronze incense burner. 18th century.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 160 / 200