#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 600 / 700 -
#18Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.
An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.
An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.No longer availableDim. l 8.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.No longer availableDim. 69 cmEstimate: € 800 / 1000