#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#273Giuseppe Armani“The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.
"The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60