Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.

Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.

An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.
Dim. H. 20 cm
SKU: 0503240057.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #594
    Val Saint Lambert

    Een set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.

    A set of six colored crystal glasses, Val Saint Lambert, on a presentation tray, mirror with gilded edge.
    No longer available
    Dim. h 18 en 50 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #620

    Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #154
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    No longer available
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #472
    Pierre-Louis Flouquet
    Period: 1900-1967

    “Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.

    "Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #92
    Casimir Heymans

    Een lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.

    A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 33 cm (tekening)
    Estimate: € 120 / 180
  • #192
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #335

    Een kaarsenpan van glaspasta.

    A candlestick in glass paste.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.

    A large vintage bowl in colorless crystal marked with a 'Bayel Cristalin' sticker.
    No longer available
    Dim. 31 x 51 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Een pendule van verguld metaal.

    A clock made of gilded metal.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2
    Hiëronymus Hopfer
    Period: 1500-1550

    “Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.

    “The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More