Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.

Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.

An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.
Dim. H. 20 cm
SKU: 0503240057.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #374
    Roger Hebbelinck

    Een set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    A set of two etchings of nudes, signed outside the plate and numbered.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    Superchocolat Jaqcues

    Een lot van 14 chromo albums met diverse thema’s. Uitgave door Jacques Superchocolat.

    A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #319

    ‘Thienen’, een 17e eeuwse gravure over de inname van Tienen door het staatse leger in 1588. Gravure van Bartolomeus Willemsz Dolendo.

    'Thienen', a 17th-century engraving depicting the capture of Tienen by the Dutch army in 1588. Engraved by Bartolomeus Willemsz Dolendo.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #250

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #155
    Charles Brunin
    Period: 1841 - 1887

    ‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.

    'The Neapolitan fisherman with the bird.' A bronze statue of a young fisherman with a bird. Signed by Ch. Brunin and inscribed Roma.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #266

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #273
    Giuseppe Armani

    “The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362

    Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.

    A woven wall tapestry depicting a medieval scene.
    No longer available
    Dim. h 113 x b 123 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #143
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #12

    Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.

    A lot of five old oval frames with butterflies.
    No longer available
    Dim. 13 x 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More