Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.

Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.

Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.
Dim. H: 65cm
SKU: 2405220600.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #88

    Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.

    Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #319
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #91

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #333

    Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.

    Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #495

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.

    Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #330

    Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.

    Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 60, 81 & 110 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #485

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #328

    Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.

    Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298

    Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.

    Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #602
    Pieter Mossay
    Period: 1913 - ?

    “Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.

    Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #252
    Engels

    “Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd

    "Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. Signée
    No longer available
    Dim. 30 cm x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    “Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.

    "Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 134 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #659
    Kaiser, Germany

    “Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.

    "Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.

    Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #501

    Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.

    Bol à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretel et base du couvercle en bronze doré à fond tripode orné de têtes de satyres et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer naar Antonio Canova.

    Une paire de lions couchés en marbre sculpté d'après Antonio Canova.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #190

    1 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.

    1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.
    No longer available
    Dim. 24,13 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #417

    Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.

    Une statue en céramique à tête amovible. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #680

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #294
    Jan Van Iersel
    Period: 1882 - 1966

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    "Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 57 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More