#391Een roodkoperen ketel met messingen kraan.
#773Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
#817Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#888Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#987Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
#782Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#1069Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
#771Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
#843Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
#927Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
#794Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 50
#86Een bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Marmer gebroken.
#358Zeven diverse miniatuurklokjes. Zwarte Woud en andere, van hout, koper, email enz. XIXde en XXste eeuw.
Sept petites pendules à suspendre dans le style Forêt Noir et autres. En bois, cuivre, émail etc. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1100Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669“Huisje in het bos”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Madeling.
”Petite maison dans la forêt.” Huile sur panneau. Porte la signature: Ladeling.No longer availableDim. 33,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#20Een lot zilveren juwelen waaronder 15 ringen, 14 armbanden en halssnoeren.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80 / 100 -
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#1061Een kleine Chinese dekselvaas met een blauw en wit drakendecor, gemonteerd als lamp. Letsel en restauratie.
Un petit vase chinois à couvercle en blanc et bleu, décor de dragons, monté en lampe. Quelques dégâts. A été restaurée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
Bague en or jaune 18 ct multicolore sertie de diamants, de rubis, de saphirs et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,27 gEstimate: € 650 / 750 -
#537Een vaas van polychroom aardewerk versierd met bloemen en vogels, met twee gevlochten oren. Delft, begin XVIIIde eeuw. Gemerkt met de Griekse A.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs et d’oiseaux, deux anses vannées. Delft, début du XVIIIe siècle. Marque de l’A grec.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.
Deux moules à cachets d’importation de la S.A. Compagnie des Indes Occidentale.No longer availableDim. 12 x 21 & 21 x 9 cmEstimate: € 50 / 80