Similar lots by type
-
#888
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#784
Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#987
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#427
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#773
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#824
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60/100 -
#763
Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#792
Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/60 -
#817
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#843
Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#391
Een roodkoperen ketel met messingen kraan.
Une bouilloire en cuivre rouge au robinet en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#1069
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#771
Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#782
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#839
Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.
Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#794
Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#778
Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.
Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#685
Een mahoniehouten commode met twee laden en een zwart marmeren blad. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir. Epoque Victoria.No longer availableDim. 75 x 82 cmEstimate: € 120/200 -
#651
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#227
Een paar cassolettes van marmer en gepatineerd brons. Deksel en oren vormen een gestileerde fontein. Op de schouder een mooie gestileerde bloemenfries. Art deco, omstreeks 1930.
Paire de cassolettes art déco en marbre et bronze patiné. Couvercle et anses formant une fontaine stylisée. Sur les épaules une jolie frise fleurie. Vers 1930.No longer availableDim. H. 49,5 cmEstimate: € 300/400 -
#791
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#221
Een paar cassolettes van onyx en verguld brons met mooie bloemenguirlandes op de buik. Met losse deksels. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en onyx et bronze doré. Jolies guirlandes de fleurs sur la panse. Couvercles amovibles. Vers 1900.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 240/360 -
#900
Een kleine gefineerde commode met drie grote onder twee kleine laden.
Une petite commode en bois de placage avec trois tiroirs en dessous de deux grands tiroirs.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een halssnoer met diverse halfedelstenen, zoetwaterparels en met slot en details van 18 karaat geel goud.
Collier aux différentes pierres semi-précieuses et de perles d’eau douce. Fermoir et détails en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#443Scharburger Werkstätten
“De koffiemaalster”. Een beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme au moulin à café”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#279Remy Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met terrine en paprika’s. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Nature morte aux poivrons et terrine”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
Un miroir avec encadrement en bois doré, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#880
Twee armstoelen van witgelakt hout met gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Deux fauteuils en bois laqué blanc sculpté et décor fleuri polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#366
Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100