Similar lots by type
-
#505
Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#460
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#315J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#137
“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#733
Een houten schouwklokje met opwindmechanisme. Achteraan gemerkt ‘FMS’. Jaren ‘30.
Une petite pendule de cheminée en bois avec remontoir. Marque au dos: ‘FMS’.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Junghans
Een regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.
Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Schmid
Een pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440
Een wandklokje van porselein van Herend.
Une pendule murale en porcelaine de Herend.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#377
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#439louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#468Goldimari
Een lot meerkleurig en verguld Japans porselein, bestaande uit een dekselvaas, een grote schotel, een bord en een kom. Allen Gemerkt.
Un lot de porcelaine polychrome et dorure japonaise, comprenant un vase à couvercle, un grand plat, une assiette et un bol. Portent une marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#141
“Madonna”. Een beeldje van gepolychromeerd hout op voetstukje. Tweede helft XVIIIe eeuw.
”La Vierge”. Une statue en bois polychrome sur socle . Deuxième moitié du XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#173E. Rousseau
“Een man die zijn pijp aansteekt aan een lantaarn.” Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Homme allumant sa pipe auprès d’une lanterne”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 320 / 400 -
#159J. Ramos
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Vlaamse School
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900. Herdoekt.
”Paysage, cours d’eau”. Huile sur toile. Vers 1900. A été retoilée.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#708
Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
Un vase en verre Murano de différentes couleurs et fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#583
Een paar olielampen van messing en Imari porselein met gesatineerde glazen kappen.
Deux lampes à huile en laiton et porcelaine Imari, abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 44 cm (z.k.)Estimate: € 320 / 380 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#684
Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120