Similar lots by type
-
#315J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#460Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500JunghansEen regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.
Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#191Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#733Een houten schouwklokje met opwindmechanisme. Achteraan gemerkt ‘FMS’. Jaren ‘30.
Une petite pendule de cheminée en bois avec remontoir. Marque au dos: ‘FMS’.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535Louis Gaye à LesteleEen comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een wandklokje van porselein van Herend.
Une pendule murale en porcelaine de Herend.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 40 -
#525Pied à LassayEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#545Hy Dognon à SaujonEen comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#145Een 14 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 700 / 800 -
#366Een kleine tafel van blank eikenhout met gedraaide poten.
Une petite table en bois naturel et au pieds tournés.No longer availableDim. 105 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#694Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Liane sur une branche.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 40 / 45 -
#339“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#240Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en een centrale saffier van ± 1,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct et un saphir central de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#370Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#498Een klein flesvaasje met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt. In kader achter glas.
Un petit vase-bouteille à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque sous la base. Encadré et sou verre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#297Vidal“Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#768Een bronzen vide-poche in de vorm van een vogeltje op een blad. Met inscriptie 1927 - 1952.
Un vide-poche en forme d’oiseau en bronze, sur un plateau. Porte l’inscription ‘1927 - 1952’.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 34 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120


