Similar lots by type
-
#777
Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35/40 -
#695Goret Dangreville à Abbeville
Een vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#445
Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50/60 -
#518
“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/240 -
#161
Een ovale jardinière van meerkleurig barbotine, geflankeerd door kinderfiguren. Barst over de onderkant.
Une jardinière ovale de barbotine multicolore, flanquée de figures d'enfants. Fissure sur le fond.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 160/180 -
#771
Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/50 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#234
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#538M. Dolfi
“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150/250 -
#521
Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.
Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220/240 -
#523
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#717
Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#721
Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60/80 -
#667
Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.
Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 & 34 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Een bolle aardewerken kruik met vier oren.
Cruche sphérique en faïence à quatre anses.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#615
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#631Barreau
“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#641
Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180/240 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984
Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
“Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/360 -
#718Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#197
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.
Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 1300/1600
Other lots in this auction
-
#44
“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#151
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/240 -
#588
Een modern marmeren beeld.
Une statue de marbre moderne.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300/350 -
#88
“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#8
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50/80 -
#210
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 2,26 ct.No longer availableDim. 7,04 gEstimate: € 1900/2000 -
#502
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#82L. Vanaerschot
“Jachthaven op Linkeroever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marina sur la rive gauche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#406
Twee verschillende goudgepatineerde houten stoeltjes, waarbij één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois patiné or, une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/75 -
#757
Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.
Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.No longer availableDim. h: 24, 26 & 35 cmEstimate: € 60/80 -
#413Goebel
“Muzikantjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Musiciens . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 40/50