Similar lots by type
-
#101Staffordshire“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gestileerde bloemen.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.
Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#510Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27 cm Ø 39 cmEstimate: € 150 / 170 -
#537Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#563Een Afrikaanse aardewerken kruik.
Une cruche en terre cuite.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#714Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#718Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.No longer availableDim. h: 30 & 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#358Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#257“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#387Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.
Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#353Een reeks van drie antieke aardewerken schalen, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une série de trois plats antiques en faïence, décors d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø 20,21,22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#509Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27cm Ø 39 cmEstimate: € 150 / 170 -
#392Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.
Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Quimper“Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.
Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 22 / 24 -
#833“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#251Royal BochEen paar schalen op voet van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest d’Hossche.
Deux coupes sur pied en faïence blanche d’après un modèle par Ernest d’Hossche.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Villeroy & BochEen vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.
Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 38 -
#271Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. een replica van een Omegaklokje uit 1882.
Une horloge de table dans une boule en cristal, monture en laiton. Une réplique de la montre Omega de 1882.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#391“Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.
”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#466Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 karaats twee kleurige geel gouden gegraveerde slavenarmband.
Un bracelet d’esclave en or jaune de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 200 / 300 -
#499“Kempische hut te Houthaelen 1965”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Peeters’.
”Cabane des Campines à Houthaelen 1965”. Huile sur panneau. Signé: ‘Peeters’.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21“Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Een tweetalige uitgave met telkens drie gedrukte prenten van twaalf kunstenaars. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Genummerd exemplaar 106/750.
”Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Une édition en deux volumes avec chaque fois trois images imprimées de douze artistes. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Exemplaire numéroté 106/750.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kelim en laine fait main.No longer availableDim. 208 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#677Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#781HerizEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#576Eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren boven twee laden. Frankrijk, begin XIXde eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées au dessus de deux tiroirs. France, début du XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 63 x 175 cmEstimate: € 300 / 400 -
#20Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150 / 200

