#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
#314
“The County Squire”. Ingekleurde prent.
#221Empire, England
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
#382Gh. Corsius
“Abstract”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#312
#384
“Moderne compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition moderne. Pastel sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#575
Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.
#318
Een lot van negen houten schoenleesten en twee sokkenstoppers.
#313
7 vergulde metalen figuurtjes. Chinees werk.
#86
#449Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
Een papegaai van meerkleurig biscuit.
Un perroquet en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80