#57Een lot van 2 Aziatica bronzen olielampjes.
A lot of 2 Asian bronze oil lamps.No longer availableOnline onlyDim. 15 & 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
#19Een mondgeblazen glazen vaas, naar de oudheid.
#169Henry DeanEen paar horizontaal gerekte vaasjes. Gemerkt ‘Dean Flowers’.
#82Een beeldje van een hond op marmeren sokkel.
#210Henry DeanEen grote groene glaspasta cilindervaas. 55/13 aspen.
A large green glass paste cylindrical vase. 55/13 aspen.No longer availableOnline onlyDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Rizinski“Wolk boven het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Cloud above the village". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102J. Decock“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
#161“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 20 / 30