Similar lots by type
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
-
-
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
-
#293
Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
-
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een pique fleur gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
-
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
-
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
-
#77
Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
Other lots in this auction
-
#1Volkstedt Karl Ens
“Fazantenpaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Medio 1920-1940, Duitsland.
-
#81
De Hoorn des overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een Putto gedragen.
-
#398
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
-
#53
Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
-
#47
Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
-
#291
Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
-
#8
Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
-
#297
Een koperen stalamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
-
#7Raymond Chevalier
Een grote porseleinen bonbonniere met bloemendecoratie, model Fleur de Saxe door Raymond Chevalier voor Boch, Keralux. Ca 1950.
-
#438Maurice JansegersPeriod: 1903-1989
“Gekneveld naakt”. Een Art Deco terracotta beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#131Clara Juan
“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
-
#521
Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.