#555Een radioantenne. Jaren ‘30.
#655Baccarat, FranceEen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt.
#681Een sierjardinière van tin. Tijdperk art nouveau.
#224P. Smets“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#636Een gebeeldhouwde fauteuil-à-la-reine in Régencestijl.
Un fauteuil-à-la-reine sculpté de style Régence.No longer availableDim. H. 101Estimate: € 120 / 160 -
#583Een Zuid-Ethiopische waterkruik met kamelenleer. Omo-Vallei.
Trois morceaux de stéatite sculptée, constitués de deux groupes avec des fleurs et des oiseaux sur un piédestal (un détaché) et un sage.No longer availableDim. h: 1( & 6 cmEstimate: € 50 / 60 -
#305S.T. Dupont, ParisEen 18 K vergulde balpen in origineel etui.
#604J. B. Tollemans“Aangemeerde schepen bij winters weer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires amarrés en hiver . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#291Een aardewerken tabakspot. Parijs 1801. Met messingen deksel.
#95Een parelcollier met zoetwaterparels en met zilveren slot.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de trois rangées de diamants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 300 / 350