Other lots in this auction
-
#201Period:“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
“Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 800 / 1200 -
#266Een mahoniehouten Voltairestoel.
Une chaise Voltaire en acajou.No longer availableDim. H. 125 cmEstimate: € 90 / 110 -
#423Een paar netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.
Une paire de netsukes en ivoire sculpté. Tous deux signés en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#491Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500 / 600 -
#88Een grote ronde sierschotel van porselein met een meerkleurig decor van een papegaai en bloemen. Onderaan apocrief gemerkt ‘Rozenburg den Haag’.
Un grand plat rond décoratif en porcelaine avec un décor multicolore d'un perroquet et de fleurs. Marque apocryphe Rozenburg den Haag en bas.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Een paar houten nissen met tablet en met trompe-l’oeilschildering op doek. XIXe eeuw. Slijtage.
Paire de niches en bois avec tablette et trompe l'oeil sur toile. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 75 / 90 -
#21Pimsart - GuérinEen aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297SchmidEen houten schouwpendule met handgeschilderd bloemendecor. Zwartgelakt.
Cheminée en bois à décor floral peint à la main. Laqué noir.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#167“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Demetre Chiparus. Sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#101Een gepatineerde metalen paardenkop.
Une tête de cheval en métal patiné.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#506Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120 / 200


