#420Een smeedijzeren fotokader, versierd met eikentak.
#22Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.
Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.No longer availableDim. 37 x 3&,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Een sierjardinière van tin. Tijdperk art nouveau.
#525Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad.
#371Een Chinees bronzen paardje op houten sokkeltje.
#266Een mahoniehouten Voltairestoel.
#70Een 18 K geelgouden schakelketting.
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#217Guyaux, BouffioulxEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een oud- Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore avec une décoration d'inspiration égyptienne ancienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80