#606Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
#327Twee oude kleine paspoppen.
#441“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#527Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels in bloeiende struiken en met handvatten in de vorm van Fo-honden. Letsel aan de kraag.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers oiseaux dans des arbustes à fleurs et avec des poignées en forme de chiens Fo. Dégât au col.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#575Sulac (Lucien Calus)Negen diverse tekeningen in inkt op papier met landschappen in Spanje, Duitsland en België, evenals een aquarel met een bloemenstilleven. Alle ingelijst.
Neuf dessins différents à l'encre sur papier avec des paysages d'Espagne, d'Allemagne et de Belgique, ainsi qu'une aquarelle avec une nature morte florale. Le tout encadré.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#371Een Chinees bronzen paardje op houten sokkeltje.
#644Een vol messingen juwelenkistje in Louis XVI-stijl. Met sleuteltje.
#405Koen VanderstukkenEen gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.
Un vase design en verre coloré. Sans signature.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60 / 80