Similar lots by type
-
#720
Een Engelse wandelstok met degen, de handgreep versierd met sterling zilveren kop. Gedateerd met jaarletter ‘P’ voor 1889.
Une canne Anglaise avec une épée dont la poignée est décorée d’une tête d’argent. Datée avec une lettre ‘P’ 1889.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/220 -
#710
Een oude houten wandelstok met een handvat van hoorn, versierd met gedreven beslag van sterling zilver.
Une canne ancienne en bois avec une poignée en corne, décoration de montures en argent poussé Sterling.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 140/200 -
#91
Een twaalfhoekige karaf van geel en kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken en met 800‰ zilveren montuur.
Une carafe à douze côtes en cristal jaune et incolore avec un décor de vignes taillé, monture en argent 800 ‰.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#98
Een zilveren kruisbeeld met wijwatervaatje. Mogelijk XVIIIe eeuw. Gemerkt ‘MD’. In laat XIXe eeuws kadertje.
Un crucifix et un bénitier. Probablement XVIIIème siècle. Porte la marque: ‘M.D.’No longer availableDim. h: 26 cm (kruis)Estimate: € 200/240 -
#137
Drie oude etuis met telkens een tweedelig serveerbestek, evenals een suikerstrooier en vijf diverse servetringen. Zilver, met diverse keuren waaronder Delheid.
Trois étuis anciens avec un service de couverts dans chaque étui, ainsi qu’un sucrier et cinq ronds de serviettes différents. En argent, poinçons dont un de Delheid.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#97
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.
Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#33
Een lot zilveren voorwerpjes, bestaande uit drie verschillende zoutstrooiertjes, een zoutvaatje met schepje, een parfumflesje en twee pennen. Engelse keuren.
Un lot d’objets divers en argent comprenant trois salières, une salière avec petite cuillère, une petite bouteille à parfum et deux stylos. Poinçons anglais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#263
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee kleine vaasjes, een schaaltje, een deksel en een etui met achttien lepeltjes met vermeil. We voegen er asbak met een reliëfdecor aan toe.
Un lot d’argent, comprenant deux petits vases, une coupelle, un couvercle et un étui contenant dix-huit petites cuillères avec du vermeil. Nous ajoutons un cendrier à décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#404
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#222
Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#634
Een Bretoense tweedeursgarderobe van gebeeldhouwd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe bretonne à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. 210 x 115 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#148
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/500 -
#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#746
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van lang levenstekens.
Deux pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longue vie.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130/150 -
#759
Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#73
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#384
Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#247
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloos kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/220 -
#413
“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
”Putto et charrette”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque en dessous. Jardinière en porcelaine polychrome représentant quatre enfants qui jouent.No longer availableDim. h. 22 1 24 c;Estimate: € 30/50