Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.

Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.

Cendrier et lampe en albâtre sculpté, les deux décorés d’oiseaux aux yeux en verre.
Dim. h: 13 & 42 cm
SKU: 1505180001.
Category: albast.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #352
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.

    Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #642

    Een zuiltje van gesculpteerd albast met los rond blad.

    Petite colonnette en albâtre sculpté. Tablette ronde amovible.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #178

    “Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.

    “Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #722

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #333
    Delft

    Kleine dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Kleine herstelling aan de bovenrand.

    Petit vase à couvercle en faïence bleue et blanche. Petite réparation au rebords au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #757

    Een enkele en twee paar koperen kandelaars

    Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #771

    Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.

    Un moule à cigares “Perlu-Vorm”.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #344

    “De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.

    “La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.
    No longer available
    Dim. 88 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #760

    Een metalen kruisbeeld onder glazen stolp. Met twee kleine, losse heiligenbeeldjes.

    Un crucifix en métal sous cloche. Avec deux petites statues de Saints.
    No longer available
    Dim. H. 52 x B. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een lot etuis met diverse bestekken, waarbij messen met benen handvatten, vergulde lepeltjes, enz.

    Un lot d’étuis aux couverts divers, dont des couteaux aux manches en os, cuillères argentées, etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #362

    Een sigarettendispenser van gepolychromeerd hout in de vorm van en huisje.

    Un porte-cigarettes en bois représentant une petite maison.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #97

    Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.

    Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #758

    Lot boeken, overwegend m.b.t. W.O. II. Negentien stuks in totaal.

    Un lot de livres, en grande partie en relation avec la Guerre Mondiale II. Dix neuf pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More