Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak en een pique-fleur van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Val St. Lambert

Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.

Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.
Dim. Ø: 15 & 18 cm
SKU: 1003200761.
Category: Kristal.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #761
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #811
    Val St. Lambert

    Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.

    Bonbonnière en verre taillé brun et blanc.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 vm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #367
    Val St. Lambert

    Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #183
    Val St. Lambert

    Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.

    Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 340 / 400
  • #311
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #513
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.

    Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More