Other lots by Val St. Lambert
-
#364Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.
Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#293Val St. Lambert
Twee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. Ø: 13 & 17 cmEstimate: € 25/30 -
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60/100 -
#338Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#361Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#337Val St. Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#467Val St. Lambert
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#441Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#57Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#47Val St. Lambert
Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#741
Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#348Val. St. Lambert
Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#357
Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 & 41 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.
Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.No longer availableDim. h: 17; Ø: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#481Val St. Lambert ‘Studio Christal’
Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#147Val Saint-Lambert
Een paar kristallen kandelaars.
Deux bougeoirs en cristal taillé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#103Val St. Lambert ‘Studio Cristal’
Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#681Val saint lambert
Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.
Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#793
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#238
Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.
Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#497
Een paar langhalsvaasjes van Kutaniporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases à col en porcelaine de Kutani. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#798
Een lot van zes tafelbellen, waarbij vijf van messing en één van tin.
Un lot de six sonnettes de table, dont cinq en laiton et une en étain.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#22
Een ovale spiegel in Engelse stijl. Lijst beschadigd.
Un miroir ovale, style anglais. Dégât au cadre.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#257
Een barokke Madonna met Kind van gebeeldhouwd ivoor. Dieppe, omstreeks 1800. Een vingertje manco.
Une Vierge à l'Enfant en ivoire style baroque. Dieppe, +- 1800. Un petit doigt manque.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 300/500 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#89William Matthews
“Stone mill” & “Farm”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Stone mill" & "Farm". Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#113
Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140/180 -
#247
Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#359
Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.
Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#100
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten in spiraalvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants en spirale ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1700/1900 -
#366
Een gebeeldhouwde notenhouten bureaustoel bekleed met beige fluweel. Tijdperk Victoria.
Chaise de bureau en noyer sculpté recouvert de velours beige. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 50/80