Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak van messing en bakeliet.

Een asbak van messing en bakeliet.

Un cendrier en laiton et bakélite.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2806220018.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #523
    Goebel, West-Germany

    “Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.

    "Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #23
    Kundo

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384

    “Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    "Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 110 / 150
  • #596

    Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.

    Paravent blanc à décor de palmiers.
    No longer available
    Dim. h: 180,5
    Estimate: € 150 / 180
  • #567

    Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.

    Vase en verre polychrome de style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154
    Jozef Jodocus Moerenhout
    Period: 1801 - 1875

    “Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.

    "Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 14 x 11,5 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #633
    Goebel, West-Germany

    “Geigerlein mit Hund”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 1.

    Geigerlein mit Hund. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 1.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #281

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw.

    "Couple". Deux figurines de porcelaine multicolore. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #612
    Ludo

    “Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    "Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #64
    Gaston Noelanders
    Period: °Elsene 1910-2003

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #244

    Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.

    Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.
    No longer available
    Dim. 55x30cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More