#66Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#304Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 250 / 400 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
#128
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
#731
#441
Chinese pijp van metaal met inscripties.
#477
#242
#271
Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
#623
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#591
”Sage et cerf”. une statue en ivoire sculptée polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#162Berten Colier
“Landschap met molen en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de meules de foin et moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48 cmEstimate: € 180 / 240