Other lots in this auction
-
#632Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220 / 240 -
#575“Wijze en kind op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde accenten. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage et enfant sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au accents polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Twee sobere uit-elkaar-schuivende houten bijzettafeltjes.
Deux petites tables gigognes coulissantes en bois sobre.No longer availableDim. 68 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#203“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#257Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Een ronde piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met rond marmeren blad.
Un piédestal rond, style Louis XVI, à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#602“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#705Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van langlevenstekens. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de signes de longue vie. Sans couvercle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#167Een paar bronzen vaasjes, versierd met engeltjes en op rood marmeren voetstukje.
Une paire de petits vases en bronze, décoration d’anges et sur socles en marbre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 550 / 650 -
#774Carlo TestoreEen viool. In koffer.
Un violon dans un coffre.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#762Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180

