#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#229Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.No longer availableDim. 50,60 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#120Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250 / 30 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#365Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60