#247Een oude gebogen sabel met messingen handvat.
An old curved saber with a brass handle.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 140 / 160 -
#458Porcelaine de ParisEen porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 120 / 180 -
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#695Hans J Wegner“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
"CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.No longer availableDim. 75 x 56 x 49 cmEstimate: € 50 / 75 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 200 / 300