Other lots in this auction
-
#288Bandai, Japan
Jaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60/80 -
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983
“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70/90 -
#679Theo Verschaeren
‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.
"Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#269
Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
A mirror with cut glass in a wooden gilt frame. Verso label numbered.No longer availableDim. 92 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220/300 -
#527Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977
“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#494Rigobert Haeck
“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
"Abstract figures." Mixed media with pastel and pencil.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 100/160 -
#240
Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 800/1000 -
#166
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A round lantern in Louis XVI style.No longer availableDim. H. 35 x 37 cmEstimate: € 360/400 -
#168Boch Keramis
Een vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.
A vase, Keramis Grès, numbered D.652 and signed Ch. Catteau.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 550/650 -
#23Val Saint-Lambert
Een kleine vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en genummerd 54/175/93.
A small vase of cut crystal, colored red in the mass. Marked and numbered 54/175/93.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 35/45