#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#353Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.
Buddha head with a thousand curls in terracotta. Chinese work.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#576Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
Eight albums with stamps. As well as an album with cigar bands.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 160