Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Jaeger LeCoultre

Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
SKU: 0503240540.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #148
    Jean Lambert Rucki
    Period: 1888-1967

    Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.

    Bronze art deco crucifix in two colors. Signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 19,5 (33 x 25) cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #632

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #281
    Lekturama Rooie Oortjes

    Een lot van 6 strips, Rooie Oortjes door Lekturama, reeks 1-6.

    A lot of 6 comics, Rooie Oortjes by Lekturama, series 1-6.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #505
    Paulo Mendes da Rocha Objekto

    “Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.

    "Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.
    No longer available
    Dim. 82 x 73 x 70 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #420

    Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A 14 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #51

    Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.

    A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #450

    Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    A 14K yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #361

    Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.

    A polychrome African wooden sculpture of a young lady.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #483

    Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.

    Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.
    No longer available
    Dim. H. 163 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #524

    Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.

    A round lantern in Victorian style.
    No longer available
    Dim. 63 x 40 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #331

    Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.

    A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More