#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#525Een grote design eet-vergadertafel.
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#479Randall DaveyPeriod: 1887-1964“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 51 cmEstimate: € 200 / 250 -
#278Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.
A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#547Een bronzen beeld van een panter.
#607Een vintage keramieken lampenvoet, Vandeweghe voor Amphora/Perignem.
A vintage ceramic lamp base, Vandeweghe for Amphora/Perignem.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.
#697Val Saint LambertEen vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
#403Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100