#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#463Een set van twee Chinese Nanking vazen, gedecoreerd met een Geisha en een vogel.
A set of two Chinese Nanking vases, decorated with a Geisha and a bird.No longer availableDim. h 45.5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90