Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Jaeger LeCoultre

Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
SKU: 0503240540.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #652

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    'Church Interior', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #103
    Royal Dux

    Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.

    A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #13
    Val Saint-Lambert

    Een kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.

    A small Art Deco vase made of cut crystal, colored in a blue hue. Unmarked with a small chip at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Charles Trumper

    “Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “River view with couple in boat.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #429
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    “Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.

    "Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.
    No longer available
    Dim. 50,60 g
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #266

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #120

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.

    An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 25,50 g
    Estimate: € 250 / 30
  • #458
    Porcelaine de Paris

    Een porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    ‘Porcelain de Paris’, a porcelain table lamp with a covered vase as base with a multicolored floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 85 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #365

    Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

    A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More