#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#281Lekturama Rooie OortjesEen lot van 6 strips, Rooie Oortjes door Lekturama, reeks 1-6.
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#361Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
A polychrome African wooden sculpture of a young lady.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700 -
#524Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A round lantern in Victorian style.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 475 / 525 -
A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40