Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Jaeger LeCoultre

Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
SKU: 0503240540.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #22
    Elysé Schuermans

    ‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.

    'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Karel Van Vlaanderen

    ‘Interieur’, olieverf op doek, gesigneerd Karel Van Vlaanderen en gedateerd 1973.

    'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79

    Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.

    A mirror in a gilded frame with a lush crest.
    No longer available
    Dim. 125 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    “Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.

    "Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.
    No longer available
    Dim. H. 139 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #92
    Casimir Heymans

    Een lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.

    A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 33 cm (tekening)
    Estimate: € 120 / 180
  • #130

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,44 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.44 ct.
    No longer available
    Dim. 4,97 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #591
    Trek

    Een koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.

    A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #624

    Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.

    A lot of coral specimens and dried aquatic fauna.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een lot van 12 chromo albums, verscheidene thema’s; geschiedenis, aardrijkskunde, volkenkunde, etc. Diverse uitgaven; Jacques, Meurisse,...

    A lot of 12 chromo albums, various themes; history, geography, folklore, etc. Various editions; Jacques, Meurisse,...
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #67

    Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.

    A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More