Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Jaeger LeCoultre

Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
SKU: 0503240540.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #471

    Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.

    A bronze sculpted statue of an Indonesian Buddha. 19th century.
    No longer available
    Dim. 43,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #384
    R. Degand

    ‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.

    'Statues', a work of art in enamel with a nameplate R. Degand and a sticker at the back: Côte-d’Ivoire Dan.
    No longer available
    Dim. 13 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32
    Paul Lauters
    Period: 1806 - 1875

    ‘Le Voyageur’, een litho op papier naar E. Verboeckhoven door P. Lauters

    'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.
    No longer available
    Dim. 17.5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Bucherer

    Een verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.

    A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.
    No longer available
    Dim. 11 x 9 x 4.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305

    Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.

    A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.
    No longer available
    Dim. h 22 x l 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #106

    Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 188 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #126
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #586
    Kirman

    Een handgeknoopt tapijt.

    A hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 107x164 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.

    A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #314

    Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.

    An advertising mirror for Chivas Regal Whisky.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm.
    Estimate: € 40 / 50
  • Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.

    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More