Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Jaeger LeCoultre

Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
SKU: 0503240540.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #497

    Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.

    A precolumbian terracotta figurine. Mexico, around 400 AD.
    No longer available
    Dim. 21 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #474
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #516
    Isfahan

    Een Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.

    An Iranian hand-knotted Isfahan carpet with floral motif.
    No longer available
    Dim. 151 x 284cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #11

    Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.

    A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #431

    Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.

    A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 25 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #278

    Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.

    A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #67

    Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.

    A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African Pende mask, Democratic Republic of Congo.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493

    Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

    A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #655

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.

    A solid wood sculpted Chinese-style pedestal.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #639

    Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.

    A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More