Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
Jaeger LeCoultre

Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.

An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.
SKU: 0503240540.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #540
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #581

    Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.

    A gilded wooden angel on a pedestal in the Baroque style.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #145

    Een bronzen salontafel van een zittend, naakte vrouw, dewelke een glazen ovaal tafelblad vasthoudt.

    A bronze sculpted coffee table of a seated, naked woman holding a glass oval tabletop.
    No longer available
    Dim. 58 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #466
    Kirhan

    Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.
    No longer available
    Dim. 266 x 180cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #488

    Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.

    A pair of Chinese blue porcelain lidded jars with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 30 cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #442

    “Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.

    "Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.
    No longer available
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.

    A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.
    No longer available
    Dim. 51 x 90 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #255
    Mignon

    Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

    A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.

    A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #313

    Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.

    A lot of two old radios on lamps, one Hollandia and one Philips.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.
    No longer available
    Dim. 50,60 g
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #451

    Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.

    An African terracotta figurine, Idoma, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #50

    Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.

    An 18 karat yellow gold necklace with an 18 kt yellow gold pendant or brooch set with a cameo.
    No longer available
    Dim. ketting 11,28 g camee 13,22 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More