#618Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
#8Swiza
Een vintage Swiza achtdagen klokje in de vorm van een olielampje.
#647
Een set van twee porseleinen lampenvoetjes met een Aziatisch bloemendecor. Midden vorige eeuw.
#688
#205
Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#109Adriaen Joseph Heymans
“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#609
Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.
#476Naïn
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#631
A lot of two Dutch 'Brodie' fire helmets from the period of the second world war.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#135
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 120/180