Other lots in this auction
-
#763Een reeks van drie borden van meerkleurig Japans porselein met meerkleurige decors van bloemen en landschappen in cartouches op de vleugel en bloemen op het plat.
Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#52Miniatuurportret van een jonge vrouw. Eerste kwart XIXde eeuw. In ovale lijst.
Un portrait miniature d’une jeune femme. Premier quart du XIXème siècle. Encadrement ovale.No longer availableDim. 11 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529Roger Somville“Kop”. Litho. Gesigneerd en genummerd 46/125 buiten de plaat.
”Tête”. Une lithographie. Signée et numérotée 46/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 120 / 160 -
#792Talamon“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#131Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#374Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Booth’s Vellum EnglandEen hors d’oeuvrestel met houten onderschaal. Porselein met bloemenmotief model “Viking”. Gemerkt.
Un service à hors d’oeuvres en porcelaine avec un sous plat en bois. Modèle “Viking”. Porte une marque.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#108Een schotel van iriserend glas in de geest van Loetz, op een metalen voetstuk. Tijdperk art nouveau.
Un plat en verre irisé dans l’esprit de Loetz, sur socle en métal. Art Nouveau.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#802Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#590“Wijze op pelikaan”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage sur un pélican”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60

