#212
#303
Een eikenhouten kist. XVIIe eeuw.
Un coffre en chêne. XVIIième siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#271
“Rat”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Rat". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99
Een lot van drie lopertjes van wol en katoen. Kasjmier.
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
#413Limoges, France
Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#326
Een mahoniehouten tafeltje met twee poten in verbinding.
#89
Een lage gebakvitrine van gesculpteerd en gedraaid hout.
Vitrine à gâteaux basse en bois sculpté et tourné.No longer availableDim. b: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#22
Een gesculpteerde eikenhouten Franse stoel met rieten zit.
Chaise en chêne sculpté à siège en osier. Travail français.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#346
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
#338
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 100