Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Omega Seamaster

Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.

Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.
SKU: 2111170080.
Category: Uurwerk.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 250 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #293

    Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.

    Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #117

    “Dame met hertjes.” Een beeld uit zamak en celluloid op marmer. Begin XXste eeuw.

    “Femme aux cerfs”. Sculpture en régule et celluloïd sur base en marbre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #14

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #413
    Limoges, France

    Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.

    Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #82

    Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.

    Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #309

    Een koperen droogtrommel.

    Un séchoir en cuivre.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #412

    Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.

    Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.
    No longer available
    Dim. 179 x 59 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #126

    Een eikenhouten koffer met drie panelen.

    Coffre en chêne à trois panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 134 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212

    Een notenhouten armstoel met rechte rug in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer à dos droit, style Louis XV. Revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #46

    Een kleine cabrioletfauteuil van witgepatineerd hout.

    Petit cabriolet en bois à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.

    Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #79

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More