#330Leo Jordaens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#99
Een lot van drie lopertjes van wol en katoen. Kasjmier.
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
#103
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#288
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
#379
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
#119
“Kanaal in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Vreedenburg.
"Canal en hiver". Huile sur panneau. Porte la signature: Vreedenburg.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 300/400 -
#284
Een handgeknoopt bidkleed van zijde.
Tapis de prière en soie. Noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#72
Een donkergepatineerde lessenaar met klapblad.
Pupitre à patine foncée et à abattant.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#39
Ovale art nouveau spiegeltje van koper.
Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 50/80