#254Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd. We voegen er twee gravures van Walter Vaes aan toe, deze laatste niet gesigneerd.
Three etchings with various compositions, signed. Additionally, we include two engravings by Walter Vaes, the latter not signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#638Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
An 18 kt white gold ring set with brilliants and baguettes with a total weight of approximately 2.08 ct.No longer availableDim. 11,05 g maat: 56Estimate: € 2200 / 2400