#38‘De ontvoering van Europa’, een porseleinen groep naar François Boucher.Naar de Griekse mythologie.
'The Rapture of Europe', a porcelain group after Francis Boucher. Inspired by Greek mythology.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#342Een houten prieeltje, ecru gepatineerd, voor het huisvesten van een heilige.
A wooden gazebo, ecru patinated, for housing a saint.No longer availableDim. h 90 x 32 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517L’Âge d’Airain naar Rodin. Bronzen beeld van een staande man. Op stenen sokkel.
The Age of Bronze by Rodin. Bronze sculpture of a standing man. On a stone pedestal.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#363Een Chinees porseleinen, zeshoekig meerkleurig vaasje met vlinders, floraal en figuratief decor rondom, 19e eeuw. Mist twee oren.
A Chinese porcelain, hexagonal multicolored vase with butterflies, floral, and figural decoration all around, 19th century. Missing two handles.No longer availableDim. 22,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.
Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120