#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.
An English wooden corner display cabinet with 3 shelves and ornamental top.No longer availableDim. 123 x 75 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#43Een beeld van terracotta in pré Colombiaanse stijl, Maya Jaina, Mexicaans.
A terracotta statue in pre-Columbian style, Maya Jaina, Mexican.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.
A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.No longer availableDim. 106 cmEstimate: € 350 / 450 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#521Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.
A bronze sculpture of a bear, in the style of Rochard.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 1400 / 1600