#629Een Indische betelnootkwispedoor in gegraveerd koper.
An Indonesian betel nut spittoon in engraved copper.No longer availableDim. 18 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#625Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
#250Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80