#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120