#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.05 ct.No longer availableDim. 5,60 g maat 61Estimate: € 1000 / 1200 -
#364“Van Kruisafname tot Herrijzenis”. Een lot van 6 etsen op papier.
"From Deposition to Resurrection". A lot of 6 etchings on paper.No longer availableDim. 12 x 8cmEstimate: € 40 / 60 -
#736Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#648Atlas EditionsEen lot van 8 gechromeerde autominiaturen, diverse oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
A lot of 8 chrome-plated car miniatures, various classic car models, from the Atlas Editions series.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322‘Landschap met bomen’, aquarel op papier, draagt handtekening.
'Landscape with trees', watercolor on paper, signed.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.No longer availableDim. 218 x 141 x 33 cmEstimate: € 80 / 120