Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een avondtasje met een zilveren montuur. 800 Promille.

Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.

Sac de soir à monture en argent 800‰.
SKU: 1904160093.
Category: Zilver.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #117

    Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.

    Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #179

    Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.

    Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. +/- 2433 g
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #239

    Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.

    Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. +/- 605 g Bruto
    Estimate: € 250 / 300
  • #199

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 9876 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #219

    Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

    Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.
    No longer available
    Dim. +/- 530 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #338
    Delheid

    Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.

    Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #229
    Tiffany & Co.

    Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.

    Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 64, 48 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #251
    Mappin & Webb

    Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.

    Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #159
    Tane

    Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.

    Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.
    No longer available
    Dim. +/- 2438 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #191

    Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.

    Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #99

    Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.

    Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 1275,17 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #209

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 10092 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #661

    Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.

    Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #129

    “Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.

    “Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.
    No longer available
    Dim. +/- 713 g
    Estimate: € 320 / 380
  • #139

    Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.

    Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.
    No longer available
    Dim. +/- 1285 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #153

    Een zilveren miskelk met binnen vermeil.

    Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. 406,27 g
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #333

    Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #736

    Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.

    Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.
    No longer available
    Dim. b: 203 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #171

    “Astrolabe, 1812”. Een schaalmodel van een Franse driemaster.

    “Astrolabe, 1812”. Modèle d’un trois-mâts français.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    “Christus Pantocrator”. Kleine icoon met koperen riza.

    “Christ Pantocrator”. Petite icône au riza en cuivre.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden hanger.

    Pendentif en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 24,98 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #484
    S. Mertens

    “Inkijk door een raam”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘78 en genummerd 4/5.

    “Vue par une fenêtre”. Eau-forte. Signée, datée ‘78 et numérotée 4/5.
    No longer available
    Dim. 54,5 x 42,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #19

    Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.

    Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Twee siervaasjes van meerkleurig porselein met een reliëfdecor van draken. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    Deux vase en porcelaine polychrome à décor de dragons en relief. Travail japonais. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #144
    Kashmir

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #490

    Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.

    Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #18

    Een patisseriestaander in drie niveaus van wit metaal.

    Etagère à pâtisserie à trois niveaux en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More