#223Een bar-cart in Louis-XVI stijl, medio 20ste eeuw.
A bar cart in Louis XVI style, mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 77 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs.No longer availableOnline onlyDim. 91 x 48 x 44 cm -
#278Een paar verguld plaasteren wanddeco’s in de vorm van Cherubijntjes.
A pair of gilded plaster wall decorations in the shape of cherubs.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een secretaire in mahoniefineer met een valdeur en 4 laden in Louis XVI-stijl.
A mahogany veneer secretaire with a fall-front door and 4 drawers in Louis XVI style.No longer availableOnline onlyDim. 143 x 82 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een plaasteren buste van een jongedame.
A plaster bust of a young lady.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#243Elf verschillende apothekerspotten waarvan twee witte.
#282Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
#229Een houten bijzetmeubel met één lade en zuilvormige poten.
A wooden side table with one drawer and column-shaped legs.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 57 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een houten schildersezeltje.
#268Walther & Sohne“Arabella”.Een art-deco persglazen schaal met centraal een pique fleur/beeldje van een dame met vis. Walther & Sohne. Schilferschade aan de schelp op haar hoofd.
"Arabella." An Art Deco pressed glass bowl with a central pique fleur/figurine of a lady with a fish. Walther & Sohne. Flake damage to the shell on her head.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 24.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#258Een bronzen beeldje van een edelman op een marmeren voet.
#259Een gepatineerde bronzen hand.
A patinated bronze hand.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een bijzetmeubeltje met één lade en gedraaide poten.
A side table with one drawer and turned legs.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 60 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#224Een ladekastje in Louis-XV stijl op ranke poten, twee lasen. Met vergulde elementen en fineer inlegwerk.
A small Louis XV style chest of drawers on slender legs, two drawers. With gilded elements and veneer inlay.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 54 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
#266Een paar vaasjes in cloisonné, Chinees werk. Blauw met een decor van bloemen. Eén van de vaasjes heeft een deukje/schade achteraan.
A set of two cloisonné vases, Chinese work. Blue with a floral decoration. One of the vases has a dent/damage at the back.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een gepatineerd eikenhouten opbergkistje met klep en 1 lade onderaan, hetwelk op slot.
A patinated oak storage box with a lid and 1 drawer at the bottom, which can be locked.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60
#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
#240Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#72Limoges FranceEen paar wit porseleinen hoornvaasjes met vergulde randen en vogels in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of white porcelain horn vases with gilded edges and birds in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#71Een oude kristallen schenkkan met verzilverd schenkstuk, toegevoegd een Limoges mandje met zes mini parfumflesjes.
An old crystal jug with silver-plated spout, accompanied by a Limoges basket with six miniature perfume bottles.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#105Een meerkleurige Satsuma vaas.
#111Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kobalt blauw in de massa.
A cut crystal vase, cobalt blue in color.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cm -
#132Scheibe-Alsbach“Romantisch tafereel”. Een biscuit groep met 2 figuren en een koppel zwanen. Onderaan gemerkt.
"Romantic scene". A biscuit group with 2 figures and a pair of swans. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 33 cmEstimate: € 60 / 80