#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#296Arthur Etienne & ZusEen paar gesculpteerde houten stoelen, geherstoffeerd. Voorste poten met wieltjes. Door Arthur Etienne & Zus. 1870.
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#66Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80 / 120