#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#154Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905“Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.
#484Paul Tuerlinckx“Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.
#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
An 18 carat white gold ring occupies a solitaire of +- 0.57 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#363Karlov SvobodaEen lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#13Perry & Co, LondonEen goudweegschaaltje met houten basis.
A gold scale with a wooden base.No longer availableDim. 9 x 18 x 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
An 18 carat white gold ring set with a diamond with a combined weight of +- 1.88 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1450 / 1600