#228Vic Gentils“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#22Paul Emile BécatEen lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
#555KaradjaHandgeknoopt wollen loper.
#131“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
"Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.No longer availableDim. 46 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#13Perry & Co, LondonEen goudweegschaaltje met houten basis.
A gold scale with a wooden base.No longer availableDim. 9 x 18 x 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#61lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160 / 180