#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#79Frans Van Genesen“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#211Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
A presumably 18th century bronze statuette of a puti with an Aulos instrument.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#608Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253LaflorEen zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
A ceramic vide-poche with an elephant. The 30's.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
#351Een lot van 7 albasten beeldjes van vogels waarvan 4 op een drinkschaal. Enkele vertonen kleine schade.
A lot of 7 alabaster figurines of birds, 4 of which on a drinking bowl. Some show minor damage.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 70 / 80