#253LaflorEen zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905“Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.
#509D’Haese“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#300Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#77Jef LambeauxEen gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
A set of 2 gilded wooden Burmese monks.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120