#487Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.
An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#322Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .
A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.No longer availableDim. 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#423Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#226Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
An oak secretaire with two drawers underneat the tilt top.No longer availableDim. 100 x 95 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Paul Emile BécatEen lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.No longer availableDim. 26 x 59 cm x 4Estimate: € 300 / 360