#523Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Karlov SvobodaEen lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#546Een Oosters wollen tapijt.
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
#65NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#256Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
A walnut veneered round table. Art deco style.No longer availableDim. 58 x Ø73cmEstimate: € 200 / 250 -
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#591Val Saint LambertEen lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#54W.O. Johann“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
"Lady with long skirt". Painting. Signed.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#253LaflorEen zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
An acid-etched vase with floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118Een lot zilver bestaande uit 2 bestekdozen. Het ene doosje met drie ijslepels, vier lepeltjes en drie vorkjes, het andere met elf dessertvorkjes Nederlandse importkeur, zilverkeur van N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A lot of silver consisting of 2 cutlery boxes. One with three icecream spoons, four spoons and three forks, the other with eleven dessert forks. Dutch import mark, maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 390 gEstimate: € 170 / 190