#237Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#20Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#579René CarcanPeriod: 1925-1993“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#590Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#298HergéEen lot van vier albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L’Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.’, ‘L’ile Noire.’.
A lot of four albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L'Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.”, “L'ile Noire.”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#555KaradjaHandgeknoopt wollen loper.
#499Rouzbeh Tahmassian“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
“Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.No longer availableDim. 139 x 45 x 3,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200