#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#5Val Saint-LambertEen kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#604Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
#468Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#165Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.No longer availableDim. 35 x 36cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
Church candlestick, silver plated.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 80 / 100