#491Betty WachsstockEen bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#586Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#474Keith Haring“Tree of life”. Een litho op papier, genummerd 22/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Tree of Life". A lithograph on paper, numbered 22/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225 / 275 -
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80