Similar lots by type
-
#321
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un guerrier en faïence émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#351
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#322J. Belarti
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.No longer availableDim. 47 x 16 cm (tegels)Estimate: € 25/35 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#41
Een lot van vier verschillende koffiepotten.
Un grand nombre de quatre cafetières différentes.No longer availableDim. h: 27 - 29 cmEstimate: € 40/50 -
#338
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#21Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.
Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#373
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Une cruche à l’homme barbu en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40 -
#333Valauris
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#213Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 600/650 -
#201
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000/4500 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#126
Een eikenhouten buffet met drie laden in de gordel, boven twee deuren. Vroeg XIXde eeuw.
Buffet en chêne à trois tiroirs dans la ceinture, au-dessus de deux portes. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 58 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#385
Een ronde metalen (bronslegering) plaquette met beeltenis van Napoleon Bonaparte.
Une plaque ronde en métal (alliage de bronze) représentant Napoléon Bonaparte.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#144J. Molenaer
“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#52
“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
Ferme dans le Camoine . Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280/300 -
#336
Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 80/120