Similar lots by type
-
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#640Ch. Demets“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#800Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.
Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#422Tinneke Swinnen“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#212Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#187Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Jef. Festraets“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#802“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#697Lejan“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Boch Frères KeramisEen art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 150 -
#193Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#653Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.
Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#229Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#627“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#409Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 70 -
#657Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Pébé“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#667Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#289Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#723Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Hilde Hendrickx“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119Armand Apol“Winters landschap”. Een kleurenlitho naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 174/250 buiten de plaat. Gedateerd 1930 binnen de plaat.
“Paysage d’hiver”. Lithographie en couleurs d’après un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 174/250 hors planche. Datée 1930 dans la planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#783Een fauteuil a la Reine van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil à la Reine en bois patiné blanc, style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#519R. Rosseel“Zittende naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nus assis”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le penseur éternel”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600GuerlainTwee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#438Een lot van 12 gesculpteerde houten recipiënten. Afrikaans werk.
Lot e 12 récipients en bois sculpté. Travail africain.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#192Antonio Maraini“Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché romain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 320 / 380 -
#673Een paar porseleinen gemberpotten met een meerkleurig bloemendecor.
Deux pots à gingembre avec décor floral polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120

