#579
#609
#254Marc Antoine
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 300/400 -
#701
#612
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
#378Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
#780
Onze cornets Vieux Bruxelles, quelques uns de Limoge, la plupart marqués.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#536
#438
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 40/60