Similar lots by type
-
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120/180 -
#258
Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.
Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#227
Een grote porseleinen dekselvaas met verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt met gekruiste degens.
Un grand vase à couvercle en porcelaine à décor floral doré. Marqué en bas avec des épées croisées.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/140 -
#452
“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.No longer availableDim. 26,5 x 13 cmEstimate: € 150/200 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#381
Een ceramische gestyleerde ijsbeer op marmeren sokkel. Draagt monogram.
Un ours polaire stylisé en céramique sur un socle en marbre. Monogramme ours.No longer availableDim. h 15,5 cmEstimate: € 30/40 -
#409
“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.
"Vieil homme". Un ancien ouvrage chinois de soie et de papier.No longer availableDim. 27 x 11 cmEstimate: € 25/35 -
#250
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 750/850 -
#404
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#675
Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
Un tastevin de verre liégeois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 45/50 -
#304Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“De waterdraagster”. Een gepolychromeerd gipsen buste. Gesigneerd achteraan.
"La porteuse d'eau". Buste en plâtre polychrome. Signé au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#91
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/340 -
#348
Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 1& cmEstimate: € 80/100 -
#505
Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300/400