Similar lots by type
-
#258
Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.
Une baïonnette avec un manche en cuivre et un fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 120/140 -
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#110
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,92 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 1500/1600 -
#358
Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.
Une coupe en verre de Murano bleu faite à la main sur piédouche avec un décor doré peint à la main. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#236
Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 117 x 62 x 84 cmEstimate: € 50/100 -
#129
“Zoutelande?”. Aquarel en potlood op papier. Draagt monogram.
"Zoutelande ?". Aquarelle et crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#589
“Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.
"Scène villageoise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de David Teniers.No longer availableDim. 34x24cmEstimate: € 200/300 -
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#613
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
Trois vases différents en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 29, 10 en 12 cmEstimate: € 100/120 -
#332Coquet
“Hoevezicht.” Olieverf op paneel.
"Vue de la ferme." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35/45 -
#672
Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200/220 -
#268
Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#264Marcel Ruyssinck
“Vrouw bij het raam”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
"Femme à la fenêtre". Huile sur toile. Ne pas signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/150