#147
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#573
#683
Une paire de vases en porcelaine Imari à décors de jardins, de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#218
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.
Un buffet en chêne style Louis XV.No longer availableDim. b: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#348HDV, Boulogne sur Mer.
Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
#506
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met slijtage aan de randen.
Un tapis Kashmir en laine et soie nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 260 x 390 cmEstimate: € 200/300 -
#741
Een houten inktstel, versierd met een gesculpteerde leeuw.
Un encrier en bois, décoration d’un lion sculpté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#366
Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
#112M. Roelofs
“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#324Borin
“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40/60