Other lots in this auction
-
#27
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351
Een uiltje van wit aardewerk.
Une chouette en faïence blanche.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59E. Schuermans
“Damesportret”. Een houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Portrait de femme". Un dessin au fusain sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 cm x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#451
Een diepe kom van Chinees aardewerk met meerkleurig decor van kostbaarheden. Barst in de vleugel.
Un ancien bol profond en faïence chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Fêlure dans l'aile.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155Montjoye
Een grote glazen vaas met een art noveau overlay decor met vergulde klaprozen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Un grand vase en verre à décor art nouveau en superposition de coquelicots dorés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 250 / 300 -
#296
Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.
Table de travail en chêne de style Renaissance. Pieds tournés avec liaison croisée en H. XIXème siècle. Remplacez la lame.No longer availableDim. 80 x 96 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332
Een subtiel gebeeldhouwde houten kaarsenstaander met enkele kaarsen. XIXde eeuw.
Un bougeoir en bois subtilement sculpté avec quelques bougies. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622René EngelenPeriod: 1897 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 27 x 37,5 cmEstimate: € 100 / 180