Other lots in this auction
-
#673Goebel, Germany
“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
"Muß noch gießen" & "Muß noch umgraben". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°729 & 727. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#624
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/70 -
#94Lepic
“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#493Goebel, Germany
“Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.
"Écolières". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 177/III.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/240 -
#282Willem De Pauw
“Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 45/65 -
#276
Een laag eikenhouten buffet of salontafel met drie grote laden in de gordel.
Un buffet bas ou table basse en chêne avec trois grands tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 50x65x170cmEstimate: € 100/120 -
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/140 -
#79Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992
“Stilleven met kersen”. Schilderij op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux cerises". Peinture sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#35
Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.
Vase en cristal de Bohème blanc à décor d'une femme en relief.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35/45 -
#489
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100/120