Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ballustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
Een ballustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.

Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.

A baluster vase of Chinese porcelain with a blue and white design of a deer and flowers. On a wooden base and with export certificate. 19th century.
Dim. h 42 cm
SKU: 0503240627.
Categories: Aziatisch, Hout, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #627
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #680

    Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

    A pedestal table with a marble top and bronze fittings in the shape of garlands.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #690

    Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.

    A small chest of drawers in veneered wood with 5 drawers.
    No longer available
    Dim. h 74 x b 60 x d 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #156

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #304
    Arthur Boris Klein
    Period: 1893-1985

    “Chacun son tour”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "Chacun son tour". A color etching on paper, signed outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.

    A bronze table lamp on marble base with milk glass globe in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #687
    Cerabel Porcelaine de Baudour

    Een paar dienblaadjes van meerkleurig porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of multicolored porcelain trays with a floral design. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.

    A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #266

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #380

    Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.

    An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.
    No longer available
    Dim. 4,77 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #90

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 3,05 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #556

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.

    A crater vase made of cut crystal, colored green throughout. Marked P.U. and 63/57.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Woman with hat". A patinated plaster bust.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A 14 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More