Similar lots by type
-
#267
Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
Une verseuse à bec française. +- 1770. Niderviller.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 140/160 -
#615
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#163
Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200/250 -
#709
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 36 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#708
Een paar Brussels porseleinen hoornvazen, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor in reliëf. Met stoffen bloemstukken onder stolpen.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décoration polychrome de fleurs dorées en relief. Avec pièces florales en tissu, sous cloche.No longer availableDim. h: 17 & 55 cmEstimate: € 100/120 -
#784
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, twee mandjes, een handkandelaar, een kommetje en een jardinière.
Un lot de faïence des Flandres, comprenant quatre vases, deux paniers, un candélabre de main, un bol et une jardinière.No longer availableDim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80/120 -
#869Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#816
Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20/25 -
#643
Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/200 -
#862Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#699Kunis Shika
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 35 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#742Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#667
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100/120 -
#872
“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#879
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#852
Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200/240 -
#711
Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#263
Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/150 -
#875
“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#729
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#158
Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#357
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40/50 -
#155
Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200/1400 -
#521
Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Les immortels”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120/130 -
#162
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180/220 -
#633
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
#546
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.No longer availableDim. 160 x 85 & 185 x 103 cmEstimate: € 35/60 -
#713
Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935
Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200/240 -
#356
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#123Royal Dux
Een grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400/600 -
#548
Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Un vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 90/110 -
#569
“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000/1500