Similar lots by type
-
#500Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit twee maskertjes en twee wijzen, waarbij één op een paard.
Un lot d'objets asiatiques en bois sculpté, comprenant deux masques et deux sages, dont un à cheval.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#570Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#624Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#632Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#490Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#402ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#125“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#612Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#591Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#613Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Un petit socle chinois en bois sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#627Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.
Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#19Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#207Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#444Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#629Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163Goebel, GermanyAcht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#515Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#622Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#293Val St. LambertTwee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. Ø: 13 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#229“Koeien in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vaches dans le pré". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#817Hilde Van de Walle“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een driedelig garnituurtje van Limogesporseliein, bestaande uit een doosje en twee kandelaartjes met handgeschilderde decors.
Une garniture en porcelaine de Limoges en trois pièces comprenant une petite boite et deux chandeliers, peints à la main.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#637Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348Val. St. LambertEen vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#655Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#447Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee paar theekopjes, grote (Ø 9 cm) en kleine, onderaan gemerkt. Evenals twee verschillende ronde zalfdoosjes., onderaan gemerkt Tijdperk Kangxi en afkomstig van de Hatcher Collection (Christie’s 1984).
Un lot d'objets en porcelaine chinoise, comprenant une paire de tasses à thé avec marques sous la bases. Egalement deux boites à onguent, marque dessous la base. Epoque Kangxi, partie de la Collection Hatcher. (Christie's 1984).No longer availableEstimate: € 200a / 250 -
#366Een gebeeldhouwde notenhouten bureaustoel bekleed met beige fluweel. Tijdperk Victoria.
Chaise de bureau en noyer sculpté recouvert de velours beige. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#811“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux tournesols”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 80 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#337Val St. LambertEen moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50

