Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van wapenuitrustingen en de twee handvatten in de vorm van hondjes. Kraag bijgeslepen.

Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van wapenuitrustingen en de twee handvatten in de vorm van hondjes. Kraag bijgeslepen.

Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’armes. Deux anses en forme de chiens. Col taillé.
Dim. h: 52 cm
SKU: 0702170508.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #641

    Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #575

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.

    Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #652

    Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.

    Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #633

    Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.

    Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80
  • #617

    Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #623

    Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.

    Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #809

    Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.

    Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #611

    Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #607

    Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #618

    Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #588

    Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.

    Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.
    No longer available
    Dim. h 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799

    Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.

    Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400

Other lots in this auction

  • #287

    Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.

    Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.
    No longer available
    Dim. 76,6 g
    Estimate: € 50 / 60
  • #191
    Vassily Yacovlevitch Gratchev
    Period: 1831 - 1905

    “Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.

    “Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #232
    Dominique d’Orange

    “Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.

    “Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #321

    Een lot van drie oude portemonneetjes van schildpad en zilver.

    Ensemble de trois porte-monnaie en écaille et argent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 20
  • #629

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62

    “Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #546

    Een sobere dennenhouten tafel op zes gedraaide poten.

    Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #317

    Een stormlamp van verzilverd metaal en glas, versierd met bloemenguirlandes en uitgewerkt met edeltin.

    Photophore en métal argenté et verre décoré de guirlandes de fleurs et aux détails en étain.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #822

    Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.

    Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #712
    Gaston Wallaert

    “Kinderportret ten voeten uit”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’enfant en pleine longueur”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 84 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #818

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #451

    Een lot aziatica, bestaande uit een bronzen beeldje, een vruchtenstruik van speksteen en een roodgelakte penseelkoker.

    Lot d’objets asiatiques comprenant une statuette en bronze, un buisson fleuri en pierre de lard et un cylindre à pinceaux laqué rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #377

    Een driedelig theeservies van basaltware, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot. Engels werk.

    Service à thé trois pièces en faïence dite basaltware comprenant la théière, le pot à lait et le sucrier. Travail anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More