Similar lots by type
-
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#567
Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#498
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een kruitbuidel, een textielstempel en een vleesbestek in houder.
Lot de sculptures asiatiques comprenant une corne à poudre, un cachet à textile et un couvert à viande dans son étui.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#548
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#403
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#465
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#788
Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. H. 2,5 - Ø 5 cmEstimate: € 60/100 -
#458
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#560
Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40/80 -
#473
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 100/120 -
#358Lladro
“Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#687
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#791
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80/100 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#742Kunisada
“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#697
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#728
Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#501
“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/60 -
#688
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#87
Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.
Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#573
Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.
Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#595
Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#668
Een serie van vijf Arita borden met Chenghua merk. Imari decor met gestileerde fohonden in uitsparingen en met pioenen in blauw en wit rond een roestrode driehoek in het centrum rondom een rozet met polychrome bloemen. Japan, omstreeks 1780 volgens bijgevoegd certificaat van Yamanake & Co te Kyoto.
Suite de cinq assiettes Arita aux marques Chenghua. Decor Imari de chiens de pho stylisés dans des cartouches et aux pivoines en bleu et blanc entourant un triangle rouille et une rosace aux fleurs polychromes dans le creux. Japon, vers 1780 selon le certificat ajouté de Yamanake & Co à Kyoto.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 500/600 -
#603
Twee kleine bronzen beeldjes. Luba, Congo.
Deux statuettes en bronze. Luba, Congo.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 100/120 -
#73
Een jachthond van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel.
Chien de chasse en régule à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 35/50 -
#485
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 150/200 -
#92
“Zeilboten”. Olieverf op paneel (?). Zonder signatuur.
“Voiliers”. Huile sur panneau (?). Sans signature.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#464
Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#481
Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#44M.I. Hummel
Vier jaarborden van porselein. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en porcelaine de l’année. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250/400 -
#183Chanel
Een damesportefeuille in zwart lakleder. Met ‘carte d’authenticité’ en in originele doos.
Portefeuille de dame en cuir noir laqué. Avec carte d’authenticité et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#51
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit twee klepkannen, een emmertje en een aquamanile.
Lot d’étains du XVIIIe et XIXe siècles comprenant deux chopes à couvercles, un petit seau et une aquamanile.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80