Similar lots by type
-
#455Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#436Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90 / 150 -
#520Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#498Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50 / 70 -
#528Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableDim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#523Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75 / 100 -
#454Salvador Dali“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320 / 350 -
#437Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350 / 450 -
#533Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#423Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.
Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#518Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#588Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#530Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#527Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#2“Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.
“Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#383Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#45Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650 / 750 -
#471Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#453Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#112Robert Frénay“Vissersboot aan de oever.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Bateau de pêche sur la berge. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387Een urn van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une urne en poterie chinoise émaillée bleue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263Een lot koper, bestaande uit een XVIIIe eeuwse messingen melkkan, een rood koperen olielamp en een chocoladekan.
Un lot en cuivre, composé d'un pot à lait en laiton du XVIIIe siècle, d'une lampe à huile en cuivre rouge et d'un pot à chocolat.No longer availableDim. h: 16 - 47 cmEstimate: € 85 / 100 -
#151Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#521Een lot van drie bronzen horlogehangers, waarbij twee beeldjes op onyxen sokkeltje en één in de vorm van Sint Joris.
Lot de trois pendentifs de montre en bronze, deux statues sur un socle en onyx et une en forme de Saint Georges.No longer availableDim. h: 12 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#478Een grote vaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase monochrome en porcelaine blanche dans l'esprit du blanc de Chine avec anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#253Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine kok met attributen, einde XIXde eeuw. Onderaan reliëfmerk.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'un petit cuisinier avec attributs, fin XIXe siècle. Marque en relief en bas.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 40



